Welkom bij HIGHFIVE Achtkarspelen en Tytsjerksteradiel

HighFive (Yannick)

Aanbod Kies voor Hart en Sport van HighFive (Yannick)

Acro gymnastiek (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat 16B, 9251 BA, Burgum

Aanvang:

11 mei 2020

Atletiek (AV Impala Drachten)

HighFive (Yannick)

Locatie:

sportlaan 11, Drachten

Aanvang:

13 april 2020

Boksen (De Wâldhoek Twijzelerheide)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lange reed 5, 9271GE, Westereen

Aanvang:

16 april 2020

Dans, pop/showdance (ModestoDûns Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Burgermerdaam 28, Burgum

Aanvang:

29 mei 2020

Darten (Stichting Feanster Darts)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Groningerstraat 40, Surhuisterveen

Aanvang:

22 april 2020

Fierljeppen (Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

sportpark De Swadde, Buitenpost, Buitenpost

Aanvang:

9 juni 2020

Fierljeppen (Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Bergumerdaam (achter gemeentehuis) Burgum

Aanvang:

9 juni 2020

Fitness (Get in Shape Aldtjerk)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Boerfinne 9, , 9064 DG, Aldtjerk

Aanvang:

9 mei 2020

Gymnastiek (Set m op Augustinusga)

HighFive (Yannick)

Locatie:

wb van der Kooiweg 6, Augustinusga

Aanvang:

11 juni 2020

Gymnastiek meisjes (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

Aanvang:

12 mei 2020

Gymnastiek meisjes (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

schoolstraat 101 , Burgum

Aanvang:

12 mei 2020

Hockey (DMHC de graspiepers Drachten)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Sportlaan 6, 9203 NW , Drachten

Aanvang:

8 juni 2020

Jazz dance (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

schoolstraat 101 , Burgum

Aanvang:

6 april 2020

Judo (Tori Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat , Burgum

Aanvang:

2 april 2020

Karate (Kaihatsu Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

sportschool Happy Life 35, Burgum

Aanvang:

8 mei 2020

Kids Streetdefense (Kaihatsu Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

sportschool Happy Life 35, Burgum

Aanvang:

15 april 2020

Korfbal (it fean Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

de Ketting 13, Surhuisterveen

Aanvang:

22 april 2020

Korfbal (KV Frigro Gerkesklooster)

HighFive (Yannick)

Locatie:

uithof 2, Gerkesklooster

Aanvang:

4 mei 2020

korfbal (KV Harkema)

HighFive (Yannick)

Locatie:

De Bosk 20a, 9281 NR, Harkema

Aanvang:

6 mei 2020

MODERN JAZZ DANCE (HSV Hardegarijp)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Easter Omwei 5, 9254 GM , Hardegaryp

Aanvang:

14 mei 2020

Ritmische gymnastiek (HSV Hardegarijp)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Easter Omwei 5 , 9254 GM , Hardegaryp

Aanvang:

12 juni 2020

Ritmische Gymnastiek meisjes (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

Aanvang:

14 mei 2020

Skeeleren (skeelervereniging Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Blauknopke 5 , Surhuisterveen

Aanvang:

9 april 2020

Streetdance (SDM Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Einsteinstraat 1A (Switte), Buitenpost

Aanvang:

20 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

Aanvang:

15 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

Aanvang:

15 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

Aanvang:

17 april 2020

Survival Running (Kootstertille)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Oastkern 51, 9288 XD , Kootstertille

Aanvang:

9 mei 2020

Taekwon-do (Art of Defence Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat 16B, Burgum

Aanvang:

15 april 2020

Taekwon-do (Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

lange laan 18 , Surhuisterveen

Aanvang:

18 mei 2020

Tafeltennis (TTV Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Marconistraat 1A, Buitenpost

Aanvang:

12 mei 2020

Tennis (T.C. de Harkema)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Fugelkamp 6A, Harkema

Aanvang:

3 april 2020

Tennis (T.V. Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Freulepad 1, Buitenpost

Aanvang:

4 mei 2020

Tennis (TTC Kootstertille)

HighFive (Yannick)

Locatie:

W. Fredrikstrjitte 14, Kootstertille

Aanvang:

4 mei 2020

Turnen Meisjes (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

Aanvang:

13 mei 2020

Turnen, (HSV Hardegarijp)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Easter Omwei 5, 9254 GM , Hardegaryp

Aanvang:

13 mei 2020

Voetbal (Harkemase boys Harkema)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Fiifhuzen 21, Harkema

Aanvang:

13 mei 2020

Voetbal meisjes (SJO Feanstars Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

de Ketting 7, Surhuisterveen

Aanvang:

13 mei 2020

Volleybal (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

lauermanstraat 16B , Burgum

Aanvang:

4 mei 2020

Volleybal (HVC-WH Harkema)

HighFive (Yannick)

Locatie:

fugelkamp 10, 9281 MA, Harkema

Aanvang:

15 mei 2020

Volleybal (VC Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Vaart 12, 9285 TX , Buitenpost

Aanvang:

11 mei 2020

Volleybal (VC Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

de Ketting 1, Surhuisterveen

Aanvang:

14 april 2020

Volleybal, minicirculatie (Tonevido Jistrum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

fjildwei 8a, jistrum

Aanvang:

6 mei 2020

Waterpolo (PWC Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Kuipersweg 74B, 9285 SW , Buitenpost

Aanvang:

8 mei 2020

Wedstrijdzwemmen (PWC Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Kuipersweg 74B, 9285 SW , Buitenpost

Aanvang:

8 mei 2020

Wielrennen (Otto Ebbens Burgum)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Einekroas 6 , Burgum

Aanvang:

19 mei 2020

Zeilen (WSV Burgumermar)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Monnikenweg, Burgum

Aanvang:

29 april 2020

Zelfverdediging, Weerbaarheid (Krav maga Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Locatie:

einsteinstraat 6, Buitenpost

Aanvang:

10 april 2020

Zwemmen (Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

Locatie:

Aanvang:

4 mei 2020