Welkom bij HIGHFIVE Achtkarspelen en Tytsjerksteradiel

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht kennismakingsactiviteiten

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (26)

Lesdag

Locatie
Alles tonen (35)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder

Aantal lessen


Zoeken

Jazz dance (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

schoolstraat 101 , Burgum

maandag 06 april 2020

Skeeleren (skeelervereniging…

HighFive (Yannick)

Blauknopke 5 , Surhuisterveen

donderdag 09 april 2020

Zelfverdediging, Weerbaarheid…

HighFive (Yannick)

einsteinstraat 6, Buitenpost

vrijdag 10 april 2020

Atletiek (AV Impala…

HighFive (Yannick)

sportlaan 11, , Drachten

maandag 13 april 2020

Volleybal (VC Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

de Ketting 1, Surhuisterveen

dinsdag 14 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

woensdag 15 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

woensdag 15 april 2020

Kids Streetdefense (Kaihatsu…

HighFive (Yannick)

sportschool Happy Life 35, Burgum

woensdag 15 april 2020

Taekwon-do (Art of Defence…

HighFive (Yannick)

Lauermanstraat 16B, Burgum

woensdag 15 april 2020

Boksen (De Wâldhoek…

HighFive (Yannick)

Lange reed 5, 9271GE, Westereen

donderdag 16 april 2020

Streetdance (SDM Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

 Burmaniastraat 47, 9231 BT , Surhuisterveen

vrijdag 17 april 2020

Streetdance (SDM Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Einsteinstraat 1A (Switte), Buitenpost

maandag 20 april 2020

Darten (Stichting Feanster…

HighFive (Yannick)

Groningerstraat 40, Surhuisterveen

woensdag 22 april 2020

Korfbal (it fean Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

de Ketting 13, Surhuisterveen

woensdag 22 april 2020

Zeilen (WSV Burgumermar)

HighFive (Yannick)

Monnikenweg, Burgum

woensdag 29 april 2020

Tennis (T.V. Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Freulepad 1, Buitenpost

maandag 04 mei 2020

Zwemmen (Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)


maandag 04 mei 2020

Tennis (TTC Kootstertille)

HighFive (Yannick)

W. Fredrikstrjitte 14, Kootstertille

maandag 04 mei 2020

Korfbal (KV Frigro Gerkesklooster)

HighFive (Yannick)

uithof 2, Gerkesklooster

maandag 04 mei 2020

Volleybal (DFS Burgum)

HighFive (Yannick)

lauermanstraat 16B , Burgum

maandag 04 mei 2020

korfbal (KV Harkema)

HighFive (Yannick)

De Bosk 20a, 9281 NR, Harkema

woensdag 06 mei 2020

Volleybal, minicirculatie…

HighFive (Yannick)

fjildwei 8a, jistrum

woensdag 06 mei 2020

Karate (Kaihatsu Burgum)

HighFive (Yannick)

sportschool Happy Life 35, Burgum

vrijdag 08 mei 2020

Waterpolo (PWC Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Kuipersweg 74B, 9285 SW , Buitenpost

vrijdag 08 mei 2020

Wedstrijdzwemmen (PWC…

HighFive (Yannick)

Kuipersweg 74B, 9285 SW , Buitenpost

vrijdag 08 mei 2020

Survival Running (Kootstertille)

HighFive (Yannick)

Oastkern 51, 9288 XD , Kootstertille

zaterdag 09 mei 2020

Fitness (Get in Shape…

HighFive (Yannick)

Boerfinne 9, , 9064 DG, Aldtjerk

zaterdag 09 mei 2020

Acro gymnastiek (DFS…

HighFive (Yannick)

Lauermanstraat 16B, 9251 BA, Burgum

maandag 11 mei 2020

Volleybal (VC Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Vaart 12, 9285 TX , Buitenpost

maandag 11 mei 2020

Gymnastiek meisjes (DFS…

HighFive (Yannick)

schoolstraat 101 , Burgum

dinsdag 12 mei 2020

Gymnastiek meisjes (DFS…

HighFive (Yannick)

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

dinsdag 12 mei 2020

Tafeltennis (TTV Buitenpost)

HighFive (Yannick)

Marconistraat 1A, Buitenpost

dinsdag 12 mei 2020

Turnen, (HSV Hardegarijp)

HighFive (Yannick)

Easter Omwei 5, 9254 GM , Hardegaryp

woensdag 13 mei 2020

Voetbal (Harkemase boys…

HighFive (Yannick)

Fiifhuzen 21, Harkema

woensdag 13 mei 2020

Voetbal meisjes (SJO…

HighFive (Yannick)

de Ketting 7, Surhuisterveen

woensdag 13 mei 2020

Turnen Meisjes (DFS…

HighFive (Yannick)

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

woensdag 13 mei 2020

Ritmische Gymnastiek…

HighFive (Yannick)

Lauermanstraat 16B, 9251 BA , Burgum

donderdag 14 mei 2020

MODERN JAZZ DANCE (HSV…

HighFive (Yannick)

Easter Omwei 5, 9254 GM , Hardegaryp

donderdag 14 mei 2020

Volleybal (HVC-WH Harkema)

HighFive (Yannick)

fugelkamp 10, 9281 MA, Harkema

vrijdag 15 mei 2020

Taekwon-do (Surhuisterveen)

HighFive (Yannick)

lange laan 18 , Surhuisterveen

maandag 18 mei 2020

Wielrennen (Otto Ebbens…

HighFive (Yannick)

Einekroas 6 , Burgum

dinsdag 19 mei 2020

Dans, pop/showdance…

HighFive (Yannick)

Burgermerdaam 28, Burgum

vrijdag 29 mei 2020

Hockey (DMHC de graspiepers…

HighFive (Yannick)

Sportlaan 6, 9203 NW , Drachten

maandag 08 juni 2020

Fierljeppen (Burgum)

HighFive (Yannick)

Bergumerdaam (achter gemeentehuis) Burgum

dinsdag 09 juni 2020

Fierljeppen (Buitenpost)

HighFive (Yannick)

sportpark De Swadde, Buitenpost, , Buitenpost

dinsdag 09 juni 2020

Gymnastiek (Set m op…

HighFive (Yannick)

wb van der Kooiweg 6, Augustinusga

donderdag 11 juni 2020

Ritmische gymnastiek…

HighFive (Yannick)

Easter Omwei 5 , 9254 GM , Hardegaryp

vrijdag 12 juni 2020